Käesolevast sügisest tegutsevad noortekeskuses huviringidena tõuksitrenn ja draamaring “Loov Lava”.

tõuksitrenn
Tõuksitrenn on noortele tõukeratturitele, kes soovivad oma oskusi lihvida Viljandi parima trikitõukeratturi Deeno Lippand’i käe all. Eelmisel hooajal aktiivse huvi pälvinud ring on töös ka sel hooajal. Treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti kell 18.00 ning on osalejaile tasuta.

10417434_759889420731554_9214830561139843698_n

 

Draamaringi eesmärgiks on tegeleda kõiki osalejaid puudutavate probleemide või teemadega süvitsi kasutades loovtegevuste ja rakendusteatri meetodeid. Tegevus põhineb improvisatsioonil. Lõpptulemiks on etteaste, mida teistega jagada. “Loov Lava” draamaringis saad oma mõtteid jagada keskkonnas, kus ei jagata hinnanguid; tutvuda ja tegeleda erinevate loovtegevustega ning rakendusteatri meetoditega, arendada enda loovust ja mõtlemist maailmast, esinemisjulgust ja -kogemust, tutvusringkonda laiendada, mõnusalt aega veeta ja ilmselt veel palju kõike muud imelist, kui aga ise panustad. Ka draamaringis osalemine on noortele tasuta!
Juhendaja: Reelika Lodjak (TÜ VKA huvijuht-loovtegevuse õpetaja 4. kursuse tudeng)

Tõuksitrenn ja draamaring on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored“ avatud taotlusvoorust „Noorte- ja noorsootööorganisatsioonide võime kaasata riskilapsi ja noori on paranenud“.

eestiank entk grants