fuqtualmoonrocketabandonedol millsaints be warned

Kohe-kohe on suvi läbi ja väiksemad ning suuremad tegemised Lennukitehase Mustas saalis tehtud. Juba selle aasta alguses sai idee paika, et kunagi toimunud TEHASEROCK peab uuesti teoks saama. Kevadel sai uudistes välja hõigatud, et toimumise kuupäevaks on 27.august. Nüüdseks on asi lõplikult paigas: hooaega alustame koos Viljandi Avatud Noortetehasega (VANT). Laupäeval, 27.augustil algusega kell 17.00 avab uksed oma neljandaks hooajaks noortekas, kus algab ka TEHASEROCK-i programm, avalöögi teeb bänd FUQTUAL. Bändi liikmed, vennad Markus ja Ako on ise noorteka tegemistes kõik need aastad kaasa löönud, seega igati sobiv algus kahela asjale korraga. Peale FUQTUALI jätkub noorteka pool elu ja melu kuni kella 21.00-ni. Lisaks veel kaks bändi ja avatud on mängude saal, sisepark sõitmiseks-treeninguks kahjuks sel päeval ei ole (algus 29.august).  Periood 17.00-21.00 noorteka poolel on kõigile tasuta.

Algusega kell 18.00 alustab Mustas saalis Viljandi üha arenev noortebänd MOONROCKET. Mustas saalis toimuvale TEHASEROCK programmile sissepääsuks tuleb osta 3-eurone pilet, alates kella 21.00 on pileti hinnaks 6 eurot ning hakkab kehtima vanusepiirang 16 aastat.  Kui aga ostad 3 eurose pileti enne 21.00 ja vanus 16+,  siis kehtib see kuni lõpuni. Kokku esineb 10 bändi, kellest 5 bändi esineb vahemikus 21.00-02.00. Bändide kohta infot TEHASEROCK 2016 FB eventis ja VLND FB-s ja kodukal.

Tule Lennukitehase Musta saali teist ja noorteka neljandat hooaega avama ning nautima Eesti noore rockipõlvkonna loomingut!