“Kaks linna, kaks keelt – näitavad üksmeelt” Viljandi Lennukitehases

13.-15. novembril 2015 toimus Viljandi Lennukitehases noortekohtumise pilootprojektina “Kaks linna, kaks keelt – näitavad üksmeelt”, millest võtsid osa noored Viljandist ja Tallinnast.

Projekti raames tehti koostööd MTÜ Shokkin Group’ga. Antud projektile järgneb kevadel teine noortevahetus, kus Viljandi noored seda puhku Tallinnasse lähevad. Meie toredat projekti toetas Euroopa Noored/Archimedes! Suur aitäh!

Projekti raames toimusid kultuurijalutuskäik Viljandis, foto- ja videoõpituba, keraamikaring, meeskonnatöömängud, kultuurilaboratoorium, sportlikud mängud ning mitmed muud mängud ja tegevused teineteise paremaks tundmaõppimiseks, sallivuse suurendamiseks ning meeskonnas töötamiseks.

Noortevahetuse viimasel päeval käis meil ka külas ajaleht Sakala, kes pani meie projekti ka pisikesse artiklisse, mida saab lugeda siit – http://www.sakala.ajaleht.ee/3399943/viljandi-ja-pealinna-noored-on-nuud-suured-sobrad.

Kohtume sama seltskonnaga juba 2016 aasta kevadel, kui Viljandi noored lähevad külla Tallinna noortele ning vaatame, mis tegevused on nemad meile välja mõelnud. Põnevus on suur!
IMG_3648 IMG_4126 IMG_3863 IMG_3844 IMG_3826 IMG_3730

PROJEKTID/TEGEVUSED